ML. DOROST: FRENŠTÁT - FKSB

DENIK ML.DOROST

Ve čtvrtek se uskutečnila dohrávka ml. dorostu s týmem Frenštátu. V minulém utkání byli hráči za výkon pochváleni, ale v tomto zápase to bude naopak. Od první minuty byl soupeř lepší skoro ve všem. Naši svěřenci hráli naprosto bez důrazu, nasazení, agresivity, chuti, plnění taktických pokynů apod. Proto můžeme být rádi, že poločas skončil pouze 5:1. Při každé z branek soupeře předcházely základní chyby, které spočívaly ve ztrátách míče u našeho pokutového území. Každou naši ztrátu soupeř využil a potrestal. První branku kluci stačili vyrovnat J. Dokoupilem po krásném vysunutí spoluhráče O. Bártka. Následně už bylo vše v prvním poločase v režii soupeře. Druhý poločas začali kluci s velkým zlepšením. Hned po půli snížil O. Bártek střelou skoro z půle hřiště a překvapil domácího gólmana. Po dalších asi 10 minutách kluci předvedli krásnou kombinaci z levé strany na pravou, po které skóroval D. Golka chytrou střelou na zadní tyč. V tomto zápase se už nic víc, co se týče branek, nestalo, přestože se během zápasu ještě pár příležitostí na obou stranách objevilo. Konečný stav zápasu 5:3 pro domácí, kteří si svým výkonem výhru zasloužili.

V tomto zápase bych chtěl vyzdvihnout výkon O. Bártka, který konečně plnil svou roli tak, jak se to po něm vyžaduje a bylo ho rázem plné hřiště. Snad se tak bude prezentovat i v dalších zápasech.
V zápase se bohužel zranili další dva hráči, po jednom, který se zranil v min. zápase a tímto se nám zvýšil stav zraněných na 3. Snad se tento trend nebude dlouho opakovat.

Sestava: Cudrák, Buchta, Novák, Jurček, Nedbal, Štefan, Bártek, Mikulík, Golka, Dokoupil, Kubala, Košař, Kočko, Kovář, Kučera
Góly: Dokoupil, Bártek, Golka
Trenér: Tešnar