ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž - ML. ŽÁCI "A" - podzim 2023 | ||||||
UTKÁNÍ | DEN | DATUM | ČAS | VÝSLEDEK | BODY | POZNÁMKY |
FKSB - Bruntál "B" | NE | 20.8. | 10:45 | 13:0 | 3 | |
Kobeřice - FKSB | SO | 26.8. | 14:30 | 1:3 | 3 | |
Hlubina - FKSB | ČT | 31.8 | 17:30 | 5:1 | 0 | |
FKSB - Bolatice | NE | 3.9. | 10:45 | 1:5 | 0 | |
FKSB - Heřmanice | NE | 10.9. | 10:45 | 4:4 | 1 | |
Dolní Benešov - FKSB | SO | 16.9. | 10:45 | 3:1 | 0 | |
FKSB - Velká Polom | NE | 24.9. | 10:45 | 1:7 | 0 | |
Poruba "B" - FKSB | NE | 1.10. | 11:45 | 1:2 | 3 | |
FKSB - Město Albrechtice | NE | 8.10. | 10:45 | 5:0 | 3 | |
Kylšovice - FKSB | SO | 14.10. | 11:45 | 8:0 | 0 | |
FKSB - Hlučín "B" | NE | 22.10. | 10:45 | 4:6 | 0 | |
Kravaře - FKSB | SO | 28.10. | 11:45 | 4:0 | 0 | |
FKSB - Polanka n. Odrou | NE | 5.11. | 10:45 | 3:2 | 3 |
ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž - ML. ŽÁCI "A" - jaro 2024 | ||||||
UTKÁNÍ | DEN | DATUM | ČAS | VÝSLEDEK | BODY | POZNÁMKY |
FKSB - Hlubina | PÁ | 29.3. | 10:45 | UT Vista | ||
Bruntál "B" - FKSB | NE | 7.4. | 11:45 | |||
FKSB - Kobeřice | NE | 14.4. | 10:45 | |||
Bolatice - FKSB | SO | 20.4. | 11:45 | |||
Heřmanice - FKSB | NE | 28.4. | 10:00 | |||
FKSB - Dolní Benešov | NE | 5.5. | 10:45 | |||
Polanka n. Odrou - FKSB | ST | 8.5. | 9:00 | |||
FKSB - Velká Polom | NE | 12.5. | 10:45 | |||
FKSB - Poruba "B" | NE | 19.5. | 16:15 | UT Vista | ||
Město Albrechtice - FKSB | SO | 25.5. | 11:45 | |||
FKSB - Kylešovice | ST | 5.6. | 17:00 | |||
Hlučín "B" - FKSB | NE | 9.6. | 11:45 | |||
FKSB - Kravaře | NE | 16.6. | 10:45 |
Případné změny vyhrazeny - více o soutěži naleznete zde.
Městský přebor - ML. ŽÁCI "B" - podzim 2023 | ||||||
UTKÁNÍ | DEN | DATUM | ČAS | VÝSLEDEK | BODY | POZNÁMKY |
Šenov - FKSB "B" | PÁ | 25.8. | 17:00 | 5:4p | 1 | |
FKSB "B" - Vratimov | PO | 28.8. | 16:30 | 2:3p | 1 | |
Brušperk "B" - FKSB "B" | ST | 6.9. | 16:00 | 3:4p | 2 | |
FKSB "B" - Darkovičky | PO | 18.9. | 16:30 | 3:2 | 3 | |
Václavovice - FKSB "B" | ST | 27.9. | 16:00 | 4:2 | 0 | |
FKSB "B" - Hrabová | PO | 2.10. | 16:30 | 1:3 | 0 | |
Řepiště - FKSB "B" | ÚT | 10.10. | 16:30 | 0:4 | 3 | |
Hlučín "C" - FKSB "B" | NE | 22.10. | 10:00 | 10:1 | 0 | |
FKSB "B" - Polanka n. Odrou "B" | PO | 23.10. | 16:00 | 4:1 | 3 | |
FKSB "B" - Baník Ostrava - dívky | PO | 30.10. | 17:30 | 2:3 | 0 | UT Vista |
Městský přebor - ML. ŽÁCI "B" - jaro 2024 | ||||||
UTKÁNÍ | DEN | DATUM | ČAS | VÝSLEDEK | BODY | POZNÁMKY |
Vratimov - FKSB "B" | PÁ | 5.4. | 16:30 | |||
FKSB "B" - Brušperk "B" | PO | 8.4. | 16:30 | |||
Darkovičky - FKSB "B" | SO | 27.4. | 13:45 | |||
FSKB "B" - Václavovice | PO | 29.4. | 16:30 | |||
Hrabová - FKSB "B" | NE | 12.5. | 14:00 | |||
FKSB "B" - Řepiště | PO | 13.5. | 16:30 | |||
FKSB "B" - Hlučín "C" | PO | 20.5. | 16:30 | |||
Polanka n. Odrou "B" - FKSB "B" | NE | 2.6. | 9:00 | |||
FKSB "B" - Šenov | PO | 3.6. | 16:30 | |||
Baník Ostrava - dívky - FKSB "B" | ST | 12.6. | 16:30 |
Případné změny vyhrazeny - více o soutěži naleznete zde.