Městský přebor U11 TOP - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - podzim 2023 | |||||
UTKÁNÍ | DEN | DATUM | ČAS | VÝSLEDEK | BODY |
Velká Polom - FKSB "A" | ÚT | 29.8. | 16:30 | 26:3 | 0 |
FKSB "A" - Poruba "A" | ST | 6.9. | 16:00 | 2:28 | 0 |
Hlubina - FKSB "A" | ÚT | 12.9. | 17:00 | 12:7 | 0 |
FKSB "A" - Baník Ostrava U10 | ST | 20.9. | 16:00 | 6:39 | 0 |
Hlučín - FKSB "A" | PO | 25.9. | 17:00 | 16:6 | 0 |
FKSB "A" - Vřesina | ST | 4.10. | 16:00 | 4:14 | 0 |
Brušperk - FKSB "A" | PÁ | 13.10. | 16:00 | 18:10 | 0 |
FKSB "A" - Vítkovice | ST | 18.10. | 16:00 | 5:19 | 0 |
Petřkovice "A" - FKSB "A" | ST | 25.10. | 16:00 | 12:2 | 0 |
Městský přebor U11 TOP - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - jaro 2024 | |||||
UTKÁNÍ | DEN | DATUM | ČAS | VÝSLEDEK | BODY |
Baník Ostrava U10 - FKSB "A" | PO | 8.4. | 16:00 | ||
FKSB "A" - Hlučín | ST | 17.4. | 16:00 | ||
FKSB "A" - Hlubina | ST | 24.4. | 16:00 | ||
FKSB "A" - Peřkovice "A" | ST | 1.5. | 16:00 | ||
Vřesina - FKSB "A" | PO | 6.5. | 16:00 | ||
FKSB "A" - Brušperk | ST | 15.5. | 16:00 | ||
Vítkovice - FKSB "A" | PO | 20.5. | 16:00 | ||
FKSB "A" - Velká Polom | ST | 29.5. | 16:00 | ||
Poruba "A" - FKSB "A" | ČT | 6.6. | 16:30 |
Případné změny vyhrazeny - více o soutěži naleznete zde.
Městská soutěž U11 sk. A - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - podzim 2023 | |||||
UTKÁNÍ | DEN | DATUM | ČAS | VÝSLEDEK | BODY |
Poruba "B" - FKSB "B" | ST | 30.8. | 16:30 | 30:5 | 0 |
FKSB "B" - Klimkovice | ÚT | 5.9. | 16:30 | 9:9 | 1 |
Heřmanice "A" - FKSB "B" | PÁ | 15.9. | 16:00 | 50:2 | 0 |
FKSB "B" - Ostrava-Jih | ÚT | 19.9. | 16:30 | 2:28 | 0 |
Ludgeřovice - FKSB "B" | PO | 25.9. | 16:00 | 15:0 | 0 |
FKSB "B" - Polanka n. Odrou | ÚT | 3.10. | 16:30 | 3:6 | 0 |
Markvartovice - FKSB "B" | ČT | 12.10. | 16:30 | 5:13 | 3 |
FKSB "B" - Petřkovice "B" | ÚT | 17.10. | 16:00 | 3:20 | 0 |
Koblov - FKSB "B" | ÚT | 24.10. | 16:00 | 7:12 | 3 |
Městská soutěž U11 sk. A - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - jaro 2024 | |||||
UTKÁNÍ | DEN | DATUM | ČAS | VÝSLEDEK | BODY |
Ostrava-Jih - FKSB "B" | ST | 10.4. | 16:30 | ||
FKSB "B" - Ludgeřovice | ÚT | 16.4. | 16:30 | ||
FKSB "B" - Heřmanice "A" | ÚT | 23.4. | 16:30 | ||
FKSB "B" - Koblov | ÚT | 30.4. | 16:30 | ||
Polanka n. Odrou - FKSB "B" | ÚT | 7.5. | 16:00 | ||
FKSB "B" - Markvartovice | ÚT | 14.5. | 16:30 | ||
Petřkovice "B" - FKSB "B" | PÁ | 24.5. | 16:30 | ||
FKSB "B" - Poruba "B" | ÚT | 28.5. | 16:30 | ||
Klimkovice - FKSB "B" | ST | 5.6. | 16:30 |
Případné změny vyhrazeny - více o soutěži naleznete zde.