fotbalista3

POHÁRY BAUER Krajský přebor - ST. ŽÁCI "A" - podzim 2021
UTKÁNÍ DEN DATUM ČAS VÝSLEDEK BODY POZNÁMKY
FKSB - Brušperk NE 22.8. 14:45 10:0 3  
MFK Frýdek-Místek "B" - FKSB SO 28.8. 10:00 1:5 3  
MFK Karviná "B" - FKSB ČT 2.9. 17:00 3:1 0  
FKSB- Horní Suchá  NE 5.9. 14:15 3:0 3  
Jablunkov - FKSB SO 11.9. 9:00 3:1 0  
FKSB - Slavia Opava NE 19.9. 13:45 1:4 0  
MFK Havířov - FKSB SO 25.9. 9:00 2:7 3  
FKSB - Kopřivnice NE 3.10. 13:15 14:3 3  
SO Bruntál - FKSB NE 10.10. 10:00 2:3 3  
FKSB - Vřesina NE 17.10. 12:45 9:0 3  
Krnov - FKSB SO 23.10. 10:00 2:8 3  
FKSB - Rýmařov NE 31.10. 12:45 5:1 3  
Nový Jičín - FKSB NE 7.11. 9:30 1:2 3  

 Případné změny vyhrazené - více o soutěži naleznete zde.

Městský přebor - ST. ŽÁCI "B" - podzim 2021
UTKÁNÍ DEN DATUM ČAS VÝSLEDEK BODY HŘIŠTĚ
Lokomotiva Ostrava -  FKSB "B" NE 12.9. 9:00 3:12 3
FKSB "B" - Ludgeřovice SO 18.9. 10:00 2:3 0
Michálkovice - FKSB "B" SO 25.9. 10:00 13:1 0
FKSB "B" - Darkovičky SO 2.10. 10:00 3:9 0
FKSB "B" - Lokomotiva Ostrava SO 16.10. 10:00 4:3 3
Ludgeřovice - FKSB "B" NE 24.10. 10:00 7:0 0
Darkovičky - FKSB "B" SO 30.10. 12:00 4:2 0
FKSB "B" - Michálkovice SO 6.11. 10:00 3:7 0

Případné změny vyhrazené - více o soutěži naleznete zde.

POHÁRY BAUER Krajský přebor - ST. ŽÁCI "A" - jaro 2022
UTKÁNÍ DEN DATUM ČAS VÝSLEDEK BODY
Rýmařov - FKSB SO 26.3. 10:00 5:1 0
FKSB - MFK Karviná "B" NE 3.4. 13:45
Brušperk - FKSB SO 9.4. 9:00 9:4 0
FKSB - Frýdek-Místek "B" NE 17.4. 14:15 0:7 0
Horní Suchá - FKSB NE 24.4. 10:00 10:1 0
FKSB - Jablunkov NE 1.5. 14:45 0:6 0
Slavia Opava - FKSB NE 8.5. 9:00 18:0 0
FKSB - MFK Havířov NE 15.5. 14:45 3:10 0
Kopřivnice - FKSB SO 21.5. 10:45
FKSB - SO Bruntál NE 29.5. 15:15
Vřesina - FKSB SO 4.6. 13:30
FKSB - Krnov NE 12.6. 15:15
FKSB - Nový Jičín NE 19.6. 15:15

 

Městský přebor - ST. ŽÁCI "B" - jaro 2022
UTKÁNÍ DEN DATUM ČAS VÝSLEDEK BODY
Lokomotiva Ostrava -  FKSB "B" NE 10.4. 9:00 8:0 0
FKSB "B" - Ludgeřovice SO 16.4. 10:00
Michálkovice - FKSB "B" SO 23.4. 10:00 18:1 0
FKSB "B" - Darkovičky SO 30.4. 10:00 1:6 0
FKSB "B" - Lokomotiva Ostrava SO 14.5. 10:00
Ludgeřovice - FKSB "B" NE 22.5. 10:00 1:2 3
FKSB "B" - Michálkovice
SO 28.5. 10:00
Darkovičky - FKSB "B" SO 4.6. 14:30