Mladší dorost: FKSB - Krnov

DENIK ML.DOROST

Po letní přestávce nastoupilo družstvo ml. dorostu k prvnímu mistrovskému utkání s týmem Krnova. Hráči začali solidně a vytvořili si v prvních devíti minutách pár dobrých příležitostí-2 rohy, 2 šance. Nevyužili. Následně si hosté vytvořili šanci, po které byl nařízen pokutový kop, proměnili, 9 minuta. Kluci se dále snažili hrát, což vyústilo k tutové šanci, kterou neproměnili. Po pár minutách se dočkali, kdy po ruce soupeře kopali přímý volný kop, který po teči ve zdi, skončil v síti soupeře, vyrovnáno-D. Šebesta, 25. min. O chvíli později  se, po chybné rozehrávce a dobrému ataku domácího hráče T. Kaboně, domácí ujali vedení 2:1,kdy zmiňovaný našel ve vápně spoluhráče D. Gol ku, který vsítil branku, 29. minuta. Hosté ještě před koncem poločasu stihli vyrovnat, když při rohu domácí nepokryli všechny hráče soupeře. Druhý poločas byl oproti prvnímu plný nepřesností a chyb. Přesto se domácí opět ujali vedení v 56. minutě, kdy se po krásné přihrávce M. Mikulíka prosadil opět hráč D. Šebesta, 56. minuta. Po asi dvou minutách došlo k další chybě domácího celku a k vyrovnání, 58. minuta - 3:3. V 61. minutě se po chybě soupeře dostal k míči domácí hráč M. Košař, který po samostatném úniku vsítil branku, 4:3. Nejednalo se o poslední branku tohoto zápasu. V 69. minutě po další z mnoha chyb domácího celku hosté vyrovnali na konečných 4:4.

V druhém poločase došlo ke zhoršení celé hry. Hráči vytvářeli mnoho základních chyb, nedodržovali pokyny dané před zápasem. Soupeř byl ke konci zápasu důraznější a fyzicky vytrvalejší.

Sestava: Cudrák, Vítek, Novák, Jurček, Buchta, Kaboň, Mikulík, Bártek, Dokoupil, Šebesta, Golka, Košař, Nedbal

Poločas 2:2, konečný výsledek 4:4, branky: Šebesta, Golka, Šebesta, Košař

Trenér: Ondřej Tešnar