Dorost starší + mladší vs Vřesina

druzstvo dorost starsi2018

Ve 22. kole získali starší dorostenci na hřišti soupeře jeden bod. Bohužel bližší informace o průběhu utkání mi nejsou známy, z důvodu neúčasti sportovního „novináře“.

Sestava: Ducháček – Urbanovský, Kopp, Šťástka, Prak – Pivovar, Tomek, Vidiševský, Janáč – Mazůch (59. Bártek), Komárek. Trenér František Tatay. Konečný stav: 0:0. Žluté karty: Tomáš Janáč 78. min).

Šest kol před koncem soutěže je FKSB – starší dorost na 9. místě zásluhou lepšího skóre než mužstva na 10. a 11. místě v pořadí, všichni shodně se ziskem 21 bodů. Bohužel jen s náskokem tří bodů na předposlední místo. Prozatím nejlepší střelci mužstva: Jakub Vidiševský (20 zápasů, 15 gólů) a Jáchym Pivovar (19 zápasů, 9 gólů). Nejlepší střelci soutěže se rekrutují z MFK Havířov a to s počtem 35 a 24 branek.

Mladší dorost se s domácím týmem moc nemazal. Už v první minutě otevřel skóre Milan Slezák a v úvodní čtvrthodince se to podařilo ještě dvěma hráčům hostujícího mužstva včetně kapitána týmu.  Po poločasové pauze opět rozhodla úvodní 15-ti minutovka hostujícího týmu, přestože na jejím konci obdržela jednu branku od domácích fotbalistů (z pokutového kopu, za podražení).  V úplném závěru se podařilo trefit zařízení i s následným dotykem sítě Davidu Golkovi, kterému tímto gratuluji a doufám, že to pro něj i ostatní starší žáky bude povzbuzení do dalších bojů za tuto věkovou kategorii.

Sestava: Kuča – Foldyna, Šebesta, Mikulík, Vítek – Kaboň, Bártek, Ivanov, Dokoupil – Kubala, Slezák. Trenér a vedoucí družstva: Ondřej Tešnar. Střídající hráči: Buchta, Golka, Kopp a Novák. Branky: Bártek, Dokoupil a Slezák po 2, Ivanov a Golka po 1. Poločas: 0:3. Konečný stav: 1:8.

Tato věková kategorie se nyní posunula na 8. místo tabulky KALMAN TRADE Krajského přeboru se ziskem 24 bodů. Prozatím je nejlepším střelcem družstva Jan Dokoupil (12 zápasů, 12 gólů)a Brian Ivanov (13 zápasů, 10 gólů).