Poslední přípravné zápasy mladších a starších dorostenců

druzstvo dorost turnaj12 2017

O uplynulém víkendu odehrál náš mladší dorost první přátelský zápas pod novým trenérem Tešnarem s hráči, kteří mají velké tréninkové manko, ale ukázali zápal pro hru a určité fotbalové kvality. Náš soupeř SK Polanka, hrající krajskou soutěž, nastoupil s dorostenci ve věku od 15 do 18 let.

Výsledkem utkání za mrazivého počasí na umělé trávě ve Vřesině byla prohra 0:3, ale i přesto naši hráči měli dostatek brankových příležitostí.

Sestava: Kuča – Vítek, Prak, Kopp, Mikulík - Bártek, Kaboň, Janáč, Kroutil – Ivanov, Slezák. Střídající hráč Jan Šimek.

V neděli za mrazivého a větrného počasí, na umělé trávě ve Frýdku – Místku, odehráli starší dorostenci poslední přípravný zápas před úvodem jarní sezóny s mužstvem z krajské soutěže TJ Chechča Tošanovice. Přípravný zápas by se dal po několika desítkách minut nazvat jako „příjemný a přátelský“ (byť v nepříznivém počasí) bez dodržování taktických pokynů trenéra, spíše se snahou hrát dopředu, nikoli myslet na zajištěnou obranu a odpovědné bránění. Bohužel soupeř nepřijel v kompletním složení a proto mu byl zapůjčen vždy jeden hráč z našeho družstva.

Sestava: Ducháček – Prak, Kopp, Janáč, Urbanovský – Kroutil, Vidiševský, Tomek, Sviták – Pivovar, Komárek, střídající hráči: Ivanov a Slezák. Trenér: Tešnar (hlavní trenér Tatay nepřítomen z rodinných důvodů).

Branky: Vidiševský 5, Sviták 3, Ivanov, Pivovar a Slezák po 1. Poločas 5:2.