Přátelské utkání dorostenců: FKSB - TJ Velká Polom

druzstvo dorost turnaj12 2017

Dne 4. března 2018 byl odehrán přátelský zápas na umělé trávě ve Vřesině se soupeřem z městského přeboru dorostu, celkem TJ Velká Polom s konečným výsledkem 5:1 v náš prospěch. Naštěstí se nám po několika mrazivých dnech podařilo objednat alespoň slunečné počasí a rovněž i ranní mráz začal ustupovat. Pomalu se jedná o naše poslední zápasy před vstupem do jarní části soutěže a neúčast mnoha jedinců je zarážející. Samozřejmě omluveni jsou všichni nemocní a pracující. Základní sestava nastoupila opět v pozměněném složení, hlavně na místě gólmana zaskakovala nová posila a vedla si znamenitě. Utkání se hrálo 2x45 min + 20 min. nadstavba.

Sestava: Šťástka – Prak, Kopp, Janáč, Urbanovský – Sviták, Vidiševský „C“, Tomek, Kaboň – Komárek, Ivanov. Branky: Sviták a Vidiševský 2, Komárek 1.

Trenéři: Tatay a Tešnar, vedoucí družstva: Sviták.

Děkuji všem rodičům za dopravu: Tomkovi, Kaboň a Janáč.