Zimní liga - DOROST - utkání s Hlubinou

druzstvo dorost turnaj12 2017

V neděli 28. ledna 2018 odehráli starší dorostenci přípravné utkání v rámci Zimní ligy, s FC Hlubina, kde po dobrém vstupu do zápasu  a brzkém vedení o tři branky (3., 8. a 15. min.) měli naši borci v zelených dresech fotbalovou převahu, a přestože některé akce mužstvo nedotáhlo do zdárného konce, mělo utkání v prvním poločase ze strany FKSB na umělé trávě ve Vřesině svou kvalitu. V návaznosti na první venkovní konfrontaci v rámci zimní přípravy, kdy mužstvo absolvov alo něk olik halových turnajů, připravovalo se pouze v tělocvičně a následně podstoupilo hrubou přípravu, můžeme fotbalisty FKSB pochválit za statečnost, s jakou podstupovalo osobní souboje s velmi hrubě (až zákeřně) hrajícím soupeřem a musíme poděkovat štěstí, že nedošlo k žádnému zranění.

Druhý poločas po prostřídání několika jednotlivců, už se vinnou soupeře nejednalo o fotbalové přípravné utkání (první poločas měl také své mouchy - několik unfair zákroků protivníka), ale spíše o kombinaci vulgarit protivníkova trenéra a nefér vedeného boje našeho soupeře. Myslíme si, že konečný výsledek 5:4 v náš neprospěch není v tomto případě vůbec důležitý. Několik našich hráčů hrálo na pro ně nezvyklých postech, a můžeme konstatovat, že se s tím vypořádali se ctí.

Sestava: Ducháček (40. Kuča) – Urbanovský, Kopp, Šťástka, Jurček (40. Vítek) – Dokoupil, Janáč, Vidiševský „C“ (20.-23. Vítek), Prak (40. Mikulík) – Sviták, Ivanov.

Branky: Dokoupil 3 a Kopp 1.

První hattrick za FKSB pro Jana Dokoupila – „Doky“ přinese nějaké bombóny či čokoládu na následující trénink…

Další utkání Zimní ligy sehrajeme v sobotu 3. února 2018, v 12:15, s TJ Sokol Václavovice. Sraz všech hráčů bude ve Vřesině (u hřiště) nejpozději v 11.15 hod. Všichni hráči musí mít dle pravidel FAČR chrániče. Nezapomeňte na teplé oblečení, termoprádlo atd., dvě deky budou připraveny na střídačce.