MLADŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - zápasy, tréninky, konec podzimní části

logo zapas3

Ve středu 16.10. jsme doma přivítali družstvo z Vřesiny. Na obě družstva čekal velmi těžký terén a hosté svým jednoduchým stylem toho dokázali využít a výsledkově zvítězili. Jak jsem již zmínil naše hřiště již momentálně připomíná bojiště a tak hosté aplikovali jednoduchou metodu. Jejich gólman s velmi slušným nákopem zavezl míč do hloubky pole a pálil po naší brance. Odražené míče se pak hosté snažili jednoduše "dorvat" do branky. Když nemohl pálit gólman, zaskočili za něj jeho spoluhráči. Naši kluci se snažili kombinovat, nahrávat si, ikdyž někdy to nebylo ku prospěchu věci, prostě snažili se hrát fotbal, herně byli o třídu jinde. Dneska nám však nepřálo štěstí ve finální fázi. Šancí, samostatných nájezdů a krásných akcí, kterým chyběla jen ta třešnička bylo opravdu dost, ale gólman soupeře však "čapal". Paradoxně v pozápasových penaltách mu snad dali gól všichni. Ale to už tak někdy bývá. Dlouhodobě nás trápí převzetí míče do pohybu správnou nohou a taky pozoruji, že někteří hráči stále nechápou kam se postavit v obranné fázi a neustále se bojí míče a souboje. Budeme se snažit dále makat a hlavně problémy s míčem - převzetí a přihrávku, během zimní pauzy odstranit.

V dalším týdnu nás čeká pondělní trénink 21.10. a stredeční dvojzápas. Mistrák proti velmi silné Porubě a přátelák proti naší přípravce "B".

Nominace na mistrák: Horák - br.: Netolička "C"; Michura; Čech; Zošák; Stöcker; Friedrich; Popelář; Běla

Nominace na přátelák: Všichni ostatní hráči - prosím o účast, je třeba si zvykat na styl 4+1 (tréninkové věci sebou, kluci dostanou jen rozlišovák)

V pátek 25. 10. bude poslední venkovní trénink a to společný fotbálek hráčů a rodičů, všichni kopačky sebou!!!

V týdnu 28. 10. - 1. 11. tréninky z důvodu státního svátku, podzimních prázdnin nebudou.

V týdnu od 4. 11. najíždíme na zimní část a tréninky budou probíhat takto:

úterky 16:00 - 17:30 tělocvična ZŠ U Haldy (mapa zde, vchod ze zadní části z ulice Klegova od Kozlovny u Ježka)

čtvrtky 16:00 - 17:00 trénink na umělce SVČ Gurťjevova Ostrava - Zábřeh (mapa zde)

pátek 15:30 - 17:00 tělocvična ZŠ U Haldy

Na všech místech je k dispozici šatna a sprcha, na trénink lze také přijít v průběhu. V tělocvičně se zaměříme na lepší práci s míčem, přihrávku a převzetí, hry malých forem. Venkovní trénink z důvodu velké brány věnujeme střelbě. Venkovní trénink bude do značné míry ovlivněn počasím, proto prosím sledujte web, informace o zrušení budeme vkládat během dne do cca 15h. Tréninky v tělocvičně budou zrušeny v době školních prázdnin popřípadě státních svátků. Stěhování zpět ven je naplánováno na období březen/duben 2020 podle počasí. Kuba H. bude pátky absolvovat gólmanské tréninky s trenérem gólmanů FKSB, více informací dodám během týdne. Ještě jednou připomínám, že v období tréninků v tělocvičně se příspěvky zvyžují o 80Kč/měsíc.

Trenéři Pytlík a Klímek