INFORMACE PRO RODIČE HRÁČŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - 2011; 2012

info FKSB

Základní informace k podzimní části sezóny 2019/2020:

V této sezóně budou družstvo mladší přípravky tvořit hráči ročníky 2011 a 2012. Toto družstvo povedou trenéři Pytlík Ondřej, Klímek Michal. Družstvo bude hrát "Městský přebor TOP U9", rozlosování naleznete zde.

→ První trénink se uskuteční ve středu 21. 8. 2019 od 16h, další pak v pátek 23. 8. ve stejném čase a v dalším týdnu se pak najede na režim pondělí, středa, pátek vždy od 16h na hřišti FKSB. Tento režim bude platný po celou podzimní část sezóny. Všechny mistrovské utkání (kromě prvního) se hrají vždy ve středu. Nominovaní hráči se zúčastní zápasu, ostatní mají klasický trénink nebo bude pro ně domluveno přátelské utkání. Nominace k mistráku bude vždy dána týden dopředu zde na webu fkstarabela.cz v sekci MLÁDEŽNICKÁ DRUŽSTVA - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - AKTUALITY. Pokud některý z nominovaných hráčů nebude moc k mistrovskému zápasu nastoupit, důrazně žádám rodiče, aby tuto informaci s určitým předstihem sdělili některému z trenérů - kontakty zde

→ Dříve než začneme s prvním mistrovským utkáním proti Baníku (16.9.), proběhnou tyto přáteláky:

1) Neděle 1.9. 10h - 13h Kobeřice - série minizápasů

2) Sobota 7.9. 9h - 13h Studénka - turnaj

další přáteláky jsou v jednání, nominace na jednotlivé akce bude dopředu upřesněna.

→ Upozornění pro rodiče hráčů roč. 2012, kteří přechází z "předpřípravky", v mladší přípravce se platí měsíční příspěvky ve výši 300Kč (máte-li navedený trvalý příkaz z účtu, tak jej prosím upravte).

→ Trenéři přejí všem klukům do nové sezóny hlavně zdraví a radost ze všech nových věcí, na kterých budeme společně pracovat tak, abychom se zase posunuli o kousek dále!!!