TURNAJ ŠKOLIČEK OLDŘIŠOV

info predpripravka

V sobotu 27. 4. 2024 se šest kluků z naší "předpřípravky" vydalo sbírat zápasové zkušenosti na turnaj školiček do Oldřišova. Turnaje se zúčastnilo 15 týmů z okolí Ostravy a Opavy. Hrálo se 3+0 na hřištích s mantinely. Po každém zápase se ještě kopaly penalty na prázdnou bránu. Naši kluci se postupně utkali s Oldřišovem, Kobeřicemi, Štěpánkovicemi a Porubou. Body ani výsledky se nezaznamenávaly, šlo o to, aby si kluci dostatečně zahráli, předvedli kličky, přihrávky a další dovednosti, které se už naučili. Nutno říct, že si naše družstvo vedlo velmi dobře a trenér byl s celou řadou dovedností spokojen a také ví, na čem je dále nutno intenzivně pracovat. Pořadatelům z SK Moravan Oldřišov děkujeme za celou organizaci a pěkný turnaj.

Fotografie z turnaje ZDE