Zažij EURO s Petrem Čechem

akce petr cech

Zdravím všechny fotbalové nadšence,

přeji vám pokud možno příjemné dubnové dny a především pak co nejrychlejší návrat k fotbalovým tréninkům, soutěžím a obecně pak sportovní radosti.

Jsem rád, že jednu z možností, jak si připomenout fotbalové nadšení a napětí ze hry, vám mohu představit i já ve spolupráci s automobilkou Volkswagen. Společně jsme spustili webové stránkywww.volkswagen.cz/zazijeuro, kde můžete soutěžit o množství fantastických fotbalových cen v čele se vstupenkami na nejatraktivnější zápasy evropského šampionátu, mnou podepsané rukavice nebo kopačky výjimečných fotbalových osobností Česka.

Hlavní cena je pak stejně speciální jako EURO samotné. Jedna z dívek nebo jeden chlapec ve věku od 10 do 14 let se zúčastní v Londýně duelu domácích reprezentantů s českým týmem, ponese míč na slavnostní výkop a společně se svým doprovodem bude mým hostem při soukromé večeři.

Těší mě představa nadšených dětských očí, které budou hltat zápasový ruch slavného stadionu ve Wembley. A těší mě množství dalších nadšených fotbalových fanoušků bez rozdílu věku, kteří si užijí další benefity a výhry projektu ZAŽIJ EURO.

Budu rád, pokud tento text s prosbou o zapojení do soutěže přepošlete na kluby ve vašem okrese. Stejně tak budu rád, pokud na svých sociálních sítích budete sdílet přiložený status automobilky Volkswagen jakožto pořadatele projektu (k nalezení zde:https://fb.watch/4_gh1PNky9/">https://fb.watch/4_gh1PNky9/) nebo vytvoříte vlastní příspěvek s použitím fotografií nebo grafiky přiložené v příloze. Do textu příspěvku prosím o označení mého oficiálního profilu (@PetrCech) a zmínku o webových stránkách, které jsou uvedeny výše.

Děkuji vám za vaši pozornost i vstřícnost. Zároveň vám přeji hodně zdraví. Hodně radosti. A tedy také hodně fotbalu!

Petr Čech