Vyjádření správce areálu FKSB

info FKSB

Vážení rodiče, hráči, přátelé našeho klubu

Náš fotbalový plácek, vinou celovíkendového deště minulý týden a sérií odehraných zápasů a velkého množství tréninků, je ve stavu jakém je. I přes tento krásný a prosluněný víkend, i přes mou snahu o neustálé válcování, hřiště nevyschlo a v lepším stavu již letos nejspíš nebude. Proto všechny důrazně žádám, aby NEVYUŽÍVALI naše hřiště jindy, než pouze během tréninku nebo zápasu! Důrazně všechny také upozorňujeme, aby vůbec nevstupovali do uzavřeného areálu hřiště. Dochází tak ke zhoršení stavu hřiště, ničení majetku a může také dojít k úrazu z důvodů chybějícího dozoru dospělé osoby. Další takové případy budou hlášeny na Policii. V celém obvodu Jih funguje několik školních hřišť, které jsou otevřeny veřejnosti a na nichž dozorují správci. Nedostatek takového hřiště na míčové hry v obvodu Stará Bělá je vinou místního zastupitelstva nikoliv fotbalového klubu.

Za měsíční příspěvky 300 Kč se platí odměny trenérům, údržba, energie a mnoho dalšího. Pokud vás zaráží kvalita našeho hřiště, nebylo by vůbec na škodu své otázky cílit na zastupitele obce Stará Bělá či Ostravy. Proč klub s velmi dobrou mládežnickou základnou musí trénovat na takto zničeném hřišti.
V případě jakéhokoliv dalšího dotazu se na mě můžete obrátit, hezký den a s pozdravem

Tomáš Popelář
správce areálu