Muži - I.A třída, FC Vřesina a FK Bolatice vs FKSB

FC Vřesina – FK Stará Bělá 4:0 (1:0)

Neděle 11. 8. 2019, 17:00 hod.,250 diváků, Rozhodčí: Jurček Ondřej - Tomai Martin, Dvořák Martin. Delegát: Petroš Radim.

Branky: 44. a 57 Wilk, 78. a 82. Tůma.

Sestava: Pitřík – Sáblík, Akritidis Alexis (46. Machatý), Pešek, Rusinko – Kunz, Vidiševský (46. Ptáček), Akritidis Andreas (67. Hradil), Firášek – Kožík, Holotík (36. Duda).

Nehrající hráč: Rylko. Trenér Leonidas Pavlidis

Úvodní utkání I.A třídy ročníku 2019/20 se hostujícímu družstvu vůbec nevyvedlo a hlavně ve druhém poločase bylo znát manko ve fyzické kondici a svým laxním přístupem se až na výjimku nedařilo nikomu z nově sestaveného týmu, které tvořilo šest dorostenců a dva nově příchozí hráči z dorostu MFK Vítkovice a ze základní sestavy z loňského ročníku nám zůstala pouze trojice Kožík, Rusinko a Vidiševský. Bohužel svými vlastními nepřesnostmi, málo důrazu a množství ztracených míčů (včetně odražených) se utkání zlomilo po inkasované druhé brance v utkání. Příjemně překvapil 17-ti letý gólman Maxim Pitřík, který chytil 3-4 tutovky domácích a na druhou stranu se FKSB nepodařilo zužitkovat ani ty nejvyloženější brankové příležitosti. I vinnou nemocí se nemohli představit Bereznanin, Kačer, Malík a navrátilec Fárek.

FK Stará Bělá – FK Bolatice 0:2 (0:1)

Sobota 17. 8. 2019, 17:00 hod., 132 diváků, Rozhodčí: Šafrán Martin - Moravec Roman, Macrineanu Jiří. ČK: 82. Pitřík

Branky: 35. Šamárek a 90. Monsberger.

Sestava: Pitřík – Malík, Bereznanin (64. Hradil), Pešek (42. Akritidis Andreas), Rusinko – Kunz, Vidiševský, Sáblík (35. Akritidis Alexis), Kačer ml.(61. Kováčik) - Kožík, Firášek (82. Kuča).

Nehrající hráč: Ptáček. Trenér Leonidas Pavlidis.

V prvním domácím zápase podzimní části se opět na domácím mužstvu projevila nezkušenost a mládí, které sice bylo běhavé, a přestože byl výkon oproti utkání ve Vřesině o mnoho lepší, ale opět se nám nepodařilo vstřelit branku i přes několik vyložených šancí a naopak jsme inkasovali po standardní situaci. I přes zařazení několika navrátilců z marodky se nepodařilo soupeře porazit, přestože jeho výkon nebyl bůhvijak líbivý, ale naprosto účelný a produktivní. Přesto hra již částečně vykazovala zlepšení, ale opět hlavně u mladších hráčů bylo spoustu nepřesných a pomalých přihrávek a rovněž u většiny chyběl větší důraz a zdravá agresivita.

Bohužel přes náš tlak se ke konci zápasu “vyfauloval“ náš mladý brankář, který byl opět jedním z nejlepších mužů na hřišti. Nepřesností sudího obdržel červenou kartu, přestože unikajícího útočníka soupeře nijak nefauloval.

Další mistrovské utkání se koná:

v sobotu 24. 8. 2019, 17:00 hod., TJ Ludgeřovice - FK Stará Bělá

Rozhodčí: Šujan Stanislav - Chlebovský Bohumír, Písečný Lukáš.