Tréninkový set pro fotbalisty FKSB - cena 1.500,- Kč

logo_ZINA_czarny_a.png

Tréninkový set pro fotbalisty FKSB - cena 1.500,- Kč

Vážení rodiče, fotbalisti,

v návaznosti na našeho nového partnera, společnost ZINA Sport, jenž se stala od 1. května 2019 výhradním dodavatelem sportovního vybavení (oblečení) pro náš fotbalový klub, připravil výbor FK Stará Bělá pro naše členy zvýhodněnou nabídku tréninkového oblečení.

Kompletní set obsahuje:

• fotbalový dres s logem klubu (zelené barvy),
  • černé trenýrky,
  • teplákovou soupravu s logem klubu,
  • fotbalový míč (velikost č. 3 nebo 4).

Velikosti (junior):

XXS       114 - 118 cm

XS         119 - 122 cm

S           123 - 134 cm

M          135 - 146 cm

L           147 - 158 cm

XL         158 - 170 cm

Umožňujeme rovněž jen koupi menšího kompletu, tj. trenky, dres a míč cena 600,- Kč nebo jen tepláková souprava 900,- Kč.

Nabídka je určena pro všechny registrované členy FKSB od 5 do 99 let. Zájemci z řad starších žáků, dorostenců mají velikosti (senior) S, M, L, XL, XXL.

Objednávky a informace poskytuje Petr Sviták na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a na http://zinasport.cz/.