FK Stará Bělá vs TJ Břidličná, 0:3 - kontumace

FKSB_A4-muzi18-19.jpg

FK Stará Bělá vs TJ Břidličná 0:3 - kontumace

Přestože zápas na hřišti vyhrála naše jedenáctka v poměru 3:2, byl mistrovský zápas odloženého 26. kola Poháry BAUER Krajského přeboru mužů kontumován ve prospěch soupeře TJ Břidličná v návaznosti na vniknutí fanoušků obou klubů na fotbalové hřiště, a rovněž z důvodu inzultace hráče hostí, nespokojeným fanouškem a za porušení povinností pořádajícího klubu (pořadatelská služba) dle disciplinárního řádu FAČR.

Rád bych poděkoval všem domácím hráčům za předvedený výkon.

Sestava: Ducháček - Pilch, Macík, Fárek, Tomek - Kopp, Petrík (79. Pešek), Richtár (K), Dziža - Vidiševský (69. Jurásek), Kožík (88. Malík).

Nehrající náhradníci: Hradil, Kačer ml., Kuča.

Kapitán domácího mužstva obdržel dodatečně (po ukončření zápasu) červenou kartu a obdržel od DK stop na 4 zápasy.

Doufám, že se již  v budoucnu nevyskytne žádný nespokojený "fanda", který zhatí snažení mnoha jednotlivů a hlavně hráčů našeho mužstva.  Bohužel následky jsou nejen sportovní, ale samozřejmě i finančního rázu (pokuta ve výši 10.000,- Kč).

Rád bych pozval všechny slušné fandy na další domácí zápas a to v sobotu, 8. června 2019 od 17.00 hod. s FK SK Polanka nad Odrou.