Spolek FK Brušperk – FK Stará Bělá 2:5 (1:2)

Spolek FK Brušperk – FK Stará Bělá 2:5 (1:2)

Sestava: Hruška – Pilch, Fárek, Macík, Tomek, Kopp – Kožík (85. Jurásek), Petrík (86. Pešek), Rochtár, Dziža – Vidiševský (88. Malík).

Branky: 20. Krejčok Dominik, 54. Krejčok Dominik - 29. Tomek Jan, 40. Kopp Vojtěch, 47. Dziža Jakub, 72. Richtár Matyáš, 83. Pilch Libor

Ondrej Hančin (trenér SK Brušperk): „Vstup do utkání byl velice dobrý, šli jsme i do vedení. Pak jsme ale nepochopitelně přestali hrát a soupeř do poločasu skóre otočil. Navíc jsme hned na začátku druhé půli inkasovali třetí branku z rychlého brejku. Vrhli jsme vše do útoku a snížili. Věřil jsem, že ten bod tady uděláme, ale přišla chyba a čtvrtý gól.“

Miroslav Salač (trenér Staré Bělé): „Chtěli jsme v Brušperku bodovat, ale že to bude takhle, to jsme nečekali. Bylo to ale těžké. Hned v úvodu jsme netrefili prázdnou bránu, pak oni vedli 1:0. Podařilo se nám vyrovnat, do poločasu jít do vedení a krátce po pauze dát na 3:1. Tyto úseky nám hodně pomohly.“

Další utkání Poháry BAUER krajského přeboru můžů je dne 4. června od 17.30 hod s TJ Břidličná.