FKSB vs SK Šenov - první jarní mistrovský zápas

FKSB vs SK Šenov, výhra 4:3 - první jarní mistrovský zápas

První jarní vítězství a pro domácí družstvo skvělý vstup do jarní části, kde na těžkém terénu mohlo být rozhodnuto dříve, přesto se domácím podařilo z utkání udělat drama, a jelikož již v úvodu utkání inkasovali, musím je pochválit za bojovnost, fotbalové umění a za to, že nesložili zbraně po špatném vstupu do zápasu. Bohužel v druhé půli se již nepodařilo navýšit náskok a nakonec domácí ekipa mohla být potrestána ztrátou bodů v zápase, kde se utkalo poslední družstvo s předposledním.

Co řekli trenéři obou mužstev k prvnímu mistrovskému zápasu jarní části Poháry BAUER Krajského přeboru mužů:

Miroslav Salač: "Snad ve 3. minutě jsme inkasovali, ale do poločasu se to povedlo otočit na 3:1. Místo toho, abychom pak vedli třeba 6:1, nechali jsme si dát špatný gól a konec se zdramatizoval. Ubojovali jsme to, ale mohl to být poklidný zápas.”

Tomáš Vychopeň (trenér Šenova): „Řeknu to jednoduše - obránci hráli výborně v útoku, ale pak špatně bránili. To v podstatě rozhodlo. Je to škoda, protože jsme měli i další šance, jen jsme to nedotlačili do brány. Venku jsme vstřelili tři góly, ale jsme bez bodu. Škoda.”

FKSB vs SK Šenov            4:3 (poločas 3:1)

Branky: 10. Macík, 13. Fárek, 40. Petrík a 51. Richtár – 4. a 89. Aniol a 62.Kopel

Sestava: Hruška – Tomek, Macík, Fárek, Pilch – Kožík, Petrík (90.Pešek), Richtár, Dziža (89. Kačer ml.) – Vidiševský, Rusinko (77. Jurásek)

Náhradníci: Rajko, Kulaviak, Malík a Šťástka.

Počet diváků: 86.

Další mistrovský zápas Poháry Bauer Krajského přeboru mužů se koná na domácím hřišti dne 23.3.2019 od 15:00 hod. Soupeřem nám bude ŠSK Bílovec.