Semifinále Poháru MěFS mezi Pustkovcem a FKSB

logo_zapas1.jpg

Semfinále Poháru MěFS mezi Pustkovcem a FKSB

V neděli 3.3.2019 sehráli naši muži semifinále Poháru MěFS v Ostravě a po nejhorším výkonu ze všech přípravných zápasů postoupili do finále tohoto poháru, který se odehraje na svátek práce, tj. 1. května 2019 na zatím blíže neurčeném místě a v nestanoveném čase. Ovšem zpět k utkání s představitelem městského přeboru, TJ Sokol Pustkovec, kde naši hráči po 10 minutách hry vedli o dvě branky, ale fotbal to byl bez pohybu, kombinace a namísto impulsu a uklidnění, se naše družstvo vinou nepřesností, lajdáckosti a zbytečným vedením míče o tento náskok samo připravilo, a soupeř do poločasu ztrestal náš laxní přístup. V druhé polovině utkání po vystřídání 7 hráčů se obraz hry nezměnil a vítězství musel zachraňovat, věkem ještě dorostenec, dvěmi góly Jakub Vidiševský.

Střelci branek FKSB: Vidiševský 2 (52. a 75.min.), Richtár (2. min.) a Gerlich (9.min.) po 1 brance

Střelci FKSB v základní skupině a v souboji o umístění: Vidiševský 5, Bracht, Rusinko a Dziža po 3, Kačer a Kožík po 2, Jurásek, Charvát, Kopp, Rychtár, Gerlich, Hradil, Tomek, Petrik, Malík, Pilch a další po 1.