1. ročník halového turnaje Petra Urbana v Krnově - starší přípravka

Krnov FKSB_DSC04957_1.JPG

I.ročník halového turnaje Petra Urbana v Krnově, dne 16. února 2019

Starší přípravka „B“ se v sobotu zúčastnila prvního ročníku halového turnaje Petra Urbana v Krnově a svěřenci trenéra Sedláře a Svitáka si přivezli kupu sladkostí a hlavně zasloužený postup do semifinále, kde již nestačili na celkového vítěze turnaje, družstvo FC SO Bruntál. Bohužel i v boji o 3. místo na nás zůstala jen bramborová medaile, ale za předvedený výkon musím všechny hráče pochválit, a to jak za dobrý přístup, bojovnost a hlavně fotbalovost v průběhu celého sobotního dne. Hrálo se 4+1 a ze sestavy je zřejmé, že kluci se vydali ze všech sil, což bylo znát v posledním zápase s TJ Sokol Štěpánkovice. Pochvalu zaslouží i nový hráč Matyáš Ondrejček, jenž nás posílil z kádru našeho „A“. Jak je vidět níže, až na jednu výjimku se nám podařilo v každém zápase vstřelit minimálně jednu branku a zvlášť to mrzí v prvním zápase, kde jsme měli drtivou převahu a větší polovinu utkání jsme byli na polovině soupeře, přesto po jedné chybě, soupeř trestal.

Sestava: Matušák Delinčák, Michálek, Müller, Matyáš Ondrejček, Sedláček a Zedník.

Výsledky ze základní skupiny:

FKSB : SK Zátor                             1:1, branka: Müller,

FC Krnov : FKSB                             2:0,

FKSB : Vrbno pod Pradědem      2:0, branky: Müller a Sedláček po 1,

FKSB : SK Brušperk                       3:1, branky: Sedláček 2 a Müller 1.

Semifinále:

FC SO Bruntál : FKSB                    3:2, branky: Müller a Sedláček po 1,

O 3. místo:

FKSB : TJ Sokol Štěpánkovice     2:7, branky: Müller a Zedník po 1.