FKSB vs TJ Sokol Dolní Lhota

logo_zapas1.jpg

FK Stará Bělá vs TJ Sokol Dolní Lhota - Pohár MěFS ze dne 16. února 2019

Další víkendový zápas o Pohár MěFS odehráli fotbalisté našeho klubu s TJ Sokol Dolní Lhotou a dle výsledku se jednalo o jednoznačný zápas, ale zdání někdy klame a i přes vysokou prohru, sehráli hosté pohledný kombinační a fotbalový mač, kde naši hráči trestali jakoukoli chybu soupeře, hlavně dobrým a rychlým přechodem do útoku. Nejlepším víkendovým zakončovatelem se stal kapitán Mirek Rusinko, který byl v tomto utkání při chuti a zaznamenal hattrick.

Sestava: Hruška – Brachtl, Dziža, Hradil, Jurásek, Kačer ml., Kopp, Kožík, Kulaviak, Malík, Petrík, Pilch, Rusinko, Šťástka, Tomek, Vidiševský.

Konečný stav: 10:1 (poločas 4:1),  Branky: Rusinko 3, Dziža, Jurásek, Kačer, Kopp, Kožík, Petrik, Pilch po 1 brance. Trenér: Miroslav Salač.

Další zápas se koná dle 23. února 2019 v 18:15 hod. na UT ve Vratimově. Soupeřem nám bude TJ Unie Hlubina.