FKSB vs TJ Sokol Hrabová - Pohár MěFS 2019

logo zapas1

Ve včerejší dohrávce Poháru MěFS mužů se podařilo oplatit Sokolu Hrabová porážku z přípravného období před začátkem tohoto soutěžního ročníku. Sice byl soupeř oslaben o několik hráčů svého základního kádru, ale tímto nelze snižovat výkon našich hráčů a vysoký počet branek v síti soupeře. Slovy trenéra Salače, musím pochválit převážně mladší hráče, kteří se zapojují do přípravy, ze staršího dorostu a jsou pro trenéra příjemným překvapením.  Samozřejmě starší hráči tomu dodávají své zkušenosti, ale dnes se podařilo proměnit velké množství brankových příležitostí oproti minulým utkáním, přesto i v této dohrávce bylo množství tutovek neproměněno. V této statistice nejvíce vynikal Dan Kožík, ale doufám, že příští zápas to bude lepší.

Postupně se do hry dostali všichni nominovaní fotbalisté a poděkování patří i několika fanouškům, kteří vážili cestu na hřiště s umělou travou ve Vratimově. Celkově máme po třech odehraných zápasech 9 bodů (FKSB vs Vřesina 4:2, Svinov vs FKSB 1:3).

Sestava: Ducháček – Kavan, Tomek, Šťástka, Kopp, Kačer, Rusinko, Kožík, Vidiševský, Dziža, Jurásek, Hradil, Pešek, Brachtl, Kulaviak a Pilch.

Celkový výsledek pro „domácí tým“ byl 6:1, střelci branek: Vidiševský 2x, Dziža, Hradil, Pešek, Tomek. Trenér: Miroslav Salač.

Zároveň vás zveme na další utkání mužů do Vratimova, a to v sobotu 16. února 2019, začátek utkání je v 18:15 hod.