MU: FK Stará Bělá - Kravaře

logo zapas2

FKSB - Kravaře  2:1 (1:1)

Do první vstřelené branky byly Kravaře fotbalovějším týmem. Pracovali rychleji s míčem, měly více přesnosti v přihrávkách a také první brankovou příležitost v utkání po které nastřelily tyč. My jsme působli až zbytečně nervózně a nedokázali si přesně přihrát kolem střední části hřiště. Po vstřeleném gólu se hra srovnala. Těsně před přestávkou jsme si nechali dát gól z penalty po naši sérii taktických individuálních chyb.

 

Ve druhém poločase byly Kravaře opět fotbalovější, nicméně čisté brankové příležitosti jsme si vypracovali my, a je škoda, že jsme  je nedokázali využít, zejména pak samostatné úniky na brankáře. I my jsme se už několikrát přesvědčily, že samotné držení míče nám zápas nikdy nevyhraje, a Kravaře byly v této fázi hry nebezpečně jen při standardních situacích nebo po stranách hřiště s následnými přihrávkami, resp. centry do pokutového území. Soupeř udělal mnohem více chyb v klíčových prostorech a dvě z nich jsme dokázali potrestat. Vzhledem k skvělým hráčským individualitám Kravař jsem čekal, že nás přehrají rozdílem třídy, ale to se nestalo. S takovými soupeři bychom potřebovali hrát pravidelně, abychom se mohli dále rozvíjet a posouvat naše hranice.      

 

Sestava: Slavík - Wendtner, Mika, Pšenčík, Pytlík O. - Dziža (78.Pytlík R.), Rusinko, Petrík, Kožík - Lišaník (88.Kačer) - Brachtl (76.Petrovský)

Branky: 2x Lišaník

 

Trenér: Kovář