Starší "B" přípravka - turnaj POLSKO 2018

GKS Tychy – 19. ročník Akademie Cup Alfréda Potrawy

Dne 6.10.2018 se v polském městy Tychy účastnila skupina starší přípravky „B“ mezinárodního turnaje a soupeřila s ostatními adepty fotbalu ročníku 2008.  V příjemném prostředí sportovního areálu o několika travnatých plochách a hřišti s umělou trávou absolvovali borci 8 zápasů. Výsledkem byla prohra v každém zápase, a proto musíme zapracovat na herní kvalitě, organizaci hry a rychlosti. Omluvou nám je, že soupeři byli pouze ročníku 2008, zatímco náš tým se skládal i z ročníku 2009 a to v poměru 1:1. Přesto musím ocenit všechny nominované účastníky, kteří odevzdali své maximum a zjistili jaké nedostatky je třeba ještě odstraňovat. Jediným našem střelcem se stal Arnošt Müller, nejlepším hráčem mužstva byl vyhlášen Vojtěch Sedláček.

Sestava: Matušák – Berka, Hamar, Hoang, Juračák, Michálek, Müller, Parma, Pilch, Sedláček a Zedník.

Níže je uvedeno pořadí turnaje. Výsledky nejsou důležité, ale s některými týmy jsme sehráli vyrovnané partie a např. v posledním zápase bylo je otázkou poslední minuty, že budeme úspěšní. FOTOGALERIE ZDE

1. NSF Puszcza Niepołomice
  2. APN GKS Tychy