Starší "B" přípravka - turnaj + mistrovské utkání INFO

Dne 23.9.2018 sehráli kluci ze starší „B“ přípravky turnaj v Markvartovicích a dle zúčastněných fanoušků (rodičů) odehráli pohledný fotbal s relativně dobrými výsledky.  Bohužel někteří jednotlivci, kteří měli možnost si vyzkoušet první mistrovský zápas nedorazili, někteří se ani neomluvili. Škoda, turnaje a zápasy pořádáme pro děti, nikoliv pro trenéry …

Všem zúčastněným samozřejmě patří poděkování, jmenovitě: Vincentovi, Radkovi, Štěpánovi, Vojtovi, Honzovi, Arnoštovi a Kimovi. Střelci: 10 branek Müller, 3 Sedláček a jeden Vlk.  Konečné umístění 4. místo, 7 bodů (první místo Kylešovice, 2. Kylešovice or., 3. Třebovice).

Výsledky:              FKSB U11 B vs Kylešovice                  2:2

FKSB U11 B vs FC Ostrava-Jih            0:0

FKSB U11 B vs MFK Vítkovice           3:1

FKSB U11 B vs Třebovice                   1:1

FKSB U11 B vs Kylešovice                  4:6

FKSB U11 B vs Ostrava-Jih                 4:4

Další mistrovský zápas sehrála naše fotbalová družina s mladíky z FC Odra Petřkovice U11 „B“ včera, tj. 25.9., a po nadějném začátku a totožné základní sestavě, jako v nedělním turnaji uspěla v prvním poločase 7:3 a následně po prostřídání všech dalších účastníků skončilo utkání 10:9 ve prospěch domácího týmu. V brankovišti si vyzkoušel robinsonády Tobiáš Běla a samozřejmě předvedl několik povedených zákroků a celkově si osahal tuto novou roli. Tentokrát byla naše sestava dostatečná a lze pomalu vysledovat zvyšující se kvalitu hry našich svěřenců, vašich ratolestí.

Sestava: Běla – Sedláček, Zedník – Berka – Hoang, Müller, druhá pětka nastoupila v sestavě: Matušák, Vlk – Michálek – Orlík, Parma a střídající hráč Juračák.

Upozornění pro rodiče a hráče: dne 28.9.2018 se trénink ruší z důvodu státního svátku a uzavření hřiště ve Staré Bělé.