PLÁN STARŠÍ PŘÍPRAVKY od 10.9. - 27.9.2018

logo zapas

Milí hráči a rodiče

Tréninky (od září - konce října)

Úterý -     16.30 - 18 hod. ve Staré Bělé na hřišti

Čtvrtek  - 16.30 - 18 hod. ve Staré Bělé na hřišti

Pátek -    15.00 - 16.30 hod. ve Staré Bělé na hřišti

Zápas v Petřkovicích, který se konal ve čtvrtek 6.9. byl skvěly kluci bojovali a zaslouženě vyhráli 7 : 4 - Blahopřejeme.

Další přeložený zápas s týmem FC OVA JIH budeme hrát u nich na umělé trávě za školou Kosmonoutů ve čtvrtek 13.9. od 16.30h.

SRAZ hráčů bude v OVA JIH v 15.50 hod.

NOMINACE se upřesní na tréninku, nicméně na zápasy vzít : kopačky, míč, pití, chrániče (dresy a štulpny vezmu s sebou).

V době zápasu ať už u soupeře nebo u nás na hřišti - trénink se NEKONÁ.

Další zápas dle rozpisu se koná dne 20.9. v 16.30. h. a hrajeme konečně doma a s týmem Hlučína.

Bude to těžký soupeř, ale uvidíme jak se k němu naši hráči postaví...  :o)))

V dalším týdnu budeme hrát opět doma bude to přeložený zápas s Velkou Polomí konat se bude dne 27.9.v 16.30h

Za chvíli je zima tady a my potřebujeme někde trénovat a zdokonalovat se v herních situacích.

Máme předběžně domluvené opět jako v loňském roce - 2 haly na trénování :

Trénink bude od listopadu v těchto termínech :

- každé úterý ... hala (na basket) na škole Dvorského - čas od 14 - 16 hod.

- každý čtvrtek ... hala (na florbal - 1/3) na Dubině (vedle Möbelixu) - čas od 14 - 15.30 h.

Pokud by někdo nestihal nebo nemohl... zkuste se domluvit s babičkama nebo s dalšími rodiči spoluhráčů.

Stačí je tam přivést a pak je opět někdo vyzvednete...

Haly v okolí jsou plné tak samo i školy a je lepší mít halu než tělocvičnu v menším měřítku ... máme tady ten komfort větších rozměrů.

Na treninzích bude sraz vždy o 10 min. dříve !!! Snažte se být dochvilní !!! Vždy na tréniky své míče č. 3 - 4  a pití ...

Pokud někdo nebude moct dorazit na trénink...bylo by vhodné napsat sms kde napíšete důvod proč nemůže hráč trénovat.

Těšíme se velkou účast, bojovnost hráčů a snahu být nejlepší ... v této sezoně 2018 / 2019 to bude těžké, ale naděje tady je vždycky. :o)))

trenéři  Miky a Lukáš