Starší přípravka „B“ – FKSB vs TJ Ludgeřovice

Ve druhém dni školního roku odehráli svěřenci trenérů Sedláře a Svitáka svůj první domácí mistrovský zápas proti družstvu TJ Ludgeřovice a v první půli a na začátku zápasu se jim dařilo proměňovat brankové příležitosti, rovněž svěřenci dodržovali „taktické“ (spíše rozestavení a návrat z útočné fáze, než taktiku) pokyny a měli ještě dostatek fyzických sil. Pochválit musím středního záložníka domácího mužstva, přesto i on by měl více jako dispečer hry rozdělovat míče všem svým spoluhráčům.

V brance domácích si novou roli vyzkoušel Jakub Michálek, který v celém zápase chytil několik vyložených příležitostí hostujícího týmu.

Druhá půle již byla jak fotbalově tak výsledkově horší, ale opět všichni hráči zaslouží absolutorium za odvedený výkon, který se bude postupně zlepšovat, jelikož někteří mají zatím pouze několik tréninků, chybí jim jen trochu fyzičky a dovedností, které se postupně doučíme a některé ještě zdokonalíme.

Konečný výsledek jak jsem napsal v posledním hodnocení zápasu není důležitý, ale pro zachování toku informací byl 5:12, poločas 4:4. Branky Müller 4, Zedník 1.

Další mistrovský zápas nás čeká ve středu 12.9. od 16.30 v Třebovicích. Sraz bude nejpozději v 15.30 hod. na hřišti ve Staré Bělé.

Připomínám rodičům, že dne 6. října 2018 máme domluvený turnaj v polském městě Tychy. Prosím zkontrolujte platnost pasu svým dětem a připravte si kopii karty zdravotní pojišťovny. Startovné bude 200,- Kč (prosím o úhradu do 10.9.). Odvoz zajištěn osobními automobily rodičů a trenéra.