Starší přípravka "B": Poruba - FKSB

První mistrovské utkání starší přípravky „B“ se odehrálo na hřišti nově vzniklého klubu 1.FC Poruba, který od počátku utkání přebral otěže zápasu a několika krásnými akcemi rozvlnil naši síť. Přesto i naši desetiletí kluci odehráli povedené utkání, sice v omezeném počtu, jelikož někteří z kádru jsou stále ještě na prázdninách. V tomto zápase se ukázal rozdíl v kvalitě zpracování, fyzické kondici a u některých i ve fotbalovém myšlení. V dalších trénincích musíme zapracovat na větší rychlosti zpracování, přesnějších přihrávkách a rychlém přechodu do útoku a hlavně pro některé rychlý návrat do obrany, jelikož nejen obránci jsou určeni k bránění. Naopak i u obránců se musíme zaměřit na podporu útoku.

Celkové hodnocení tohoto utkání na vynikající hrací ploše v Ostravě – Porubě mohu hodnotit pozitivně a musím poděkovat všem zúčastněným za pěkné akce a doufám, že i naši svěřenci si to užili.

Výsledek vlastně není důležitý (ten si můžete najít na www.fotbal.cz, záložka soutěže – rozcestník soutěží -  Ostrava–město a kategorie MěS U 11 (5+1) sk. A). V této kategorii by měla být spíše radost ze hry a z kvalitního výkonu, nikoli v počtu obdržených a vstřelených branek.

Sestava – Matušák – Parma, Zedník – Sedláček (K) – Müller, Gramajo. Střídající hráč: Vlk.