Starší přípravka „B“ – začátek letní přípravy

DENIK ST.BPRIPRAVKA

Dne 1. srpna 2018, tj. ve středu od 16.00 hod. bude sraz všech níže uvedených na fotbalovém hřišti ve Staré Bělé, kde započneme přípravu na sezonu 2018/2019. Tréninky v průběhu prázdninových dní budou probíhat vždy v pondělí, středu a pátek. O případných změnách vás budeme informovat na stránkách fotbalového klubu. Trenéři: Petr Sviták, Bohumír Sedlář. Budeme hrát městskou soutěž U11, sk. A (5+1) proti FC Vřesina, FC Vratimov, FC Odra Petřkovice„B“, TJ Václavovice, SK Slavie Třebovice, TJ Ludgeřovice, 1.FC Poruba, FC Heřmanice Slezská, FC Vítkovice 1919„B“, rozlosování bude k dispozici na počátku srpna a všem rodičům a dětem je předám.

Soupiska hráčů: Branich Matěj, Gramajo Alejandro, Hoang Kim, Matušák Vincenc, Michálek Jakub, Müller Arnošt, Nováček Vojtěch (popř. i Šimon), Orlík Maxim, Parma Jonáš, Pilch Martin, Sedláček VojtěchVlk Radomír a Zedník Jan.

Pro více informací můžete volat na 724 412 014 či zaslat omluvenku syna na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..