Plán mladší přípravky - od 16.4 - 16.5. 2018

logo zapas

Rozpis zápasů je uveden v sekci Rozlosování - výsledky.

První zápas sezony se klukům vydařil na výbornou. S výhrou 11:3 proti TJ Slavoj Rychvald jsme vstoupili do jarní sezony 2018... gratulujeme :o)))

Další zápas je plánován na středu 18.4. od 16.30 na ZŠ Šoupala Ostrava Poruba - sraz bude do 16 hod. u ZŠ ŠOUPALA (kde má Baník základnu)

Nominace . Miky, Vašek, Petr, Ondra L.,Dominik, Tonda, Kuba S. Sebi, Šimon

NEZAPOMENOUT : DRESY, KOPAČKY, MÍČ, PITÍ ...  !!!

Další zápas úterý 24.4. v 16.30 h. hrajeme doma na hřišti FK Stará Běla - proti - Šenovu ... sraz bude ve Staré Bělé na hřišti v 15:45 h.

Nominace . Miky, Vašek, Petr, Ondra L.,Dominik, Tonda, Kuba S. Sebi, Šimon

NEZAPOMENOUT : DRESY, KOPAČKY, MÍČ, PITÍ ...  !!!

Další zápas se koná v úterý dne 8.5. v 16.30 h (ve svátek) hrajeme doma na hřišti FK Stará Běla - proti - Václavovicím ... sraz bude ve Staré Bělé na hřišti v 15:45 h.

Nominace . Miky, Vašek, Petr, Ondra L.,Dominik, Tonda, Kuba S. Sebi, Šimon, Honza

NEZAPOMENOUT : DRESY, KOPAČKY, MÍČ, PITÍ ...  !!!

Jinak mimo zápasy probíhají tréninky v daných termínech během týdne. ( ÚT, ČT, PÁ)

POZOR !

POKUD BUDE PLÁNOVANÝ ZÁPAS PŘIPADAT NA DEN TRÉNINKU - TRÉNINK SE NEKONÁ... !

Připomenutí :

Kluky jsem přihlásil na turnaj v Polsku... TWORKÓW (ul. Glowna 70a)

Ročníky 2009 (ml. přípravky) - hrají v sobotu dne 16.6.2018  od 9.30 - 14.30 hod., budou 2 skupiny po 8 družstev

hraje se na 4 hřištích, čas zápasu = 12 min., každý s každým ve skupině, ustavení (4+1)...

cesta... přes Markvartovice - Hať - Tworkow ... cca 31 km (detaily později)

Sestava hráčů: Miky, Vašek, Petr, Honza, Sebi, Ondra L., Domi, Tonda (brankář), Kuba S., Šimon

Tak jdeme do toho... :))

Trenéři  Mikulenka  /  Slezák