Informace pro rodiče mladší přípravky

logo zapas1

Zdravím všechny rodiče,

včera dne 27.9. byla schůzka s rodiči, kde bohužel vás přišlo méně než jsme očekávali. Nicméně jsme probrali harmonogram na zimní přípravu v halách + další informace.

1) Standartně se bude trénovat v halách od 1.11. do 31.3.2017 Pokud počasí nám nedovolí trénovat ještě v průběhu října venku... budeme chodit do hal dříve, ale to bude řešeno postupem času.

2) Kde a kdy se bude trénovat o zimní přípravě :
- tréninky budou probíhat jen 2x týdně a to  každé ÚTERÝ - a každý ČTVRTEK
ÚTERÝ :       HALA ZŠ Dvorské .... TERMÍN od 14 - 16 hod.
ČTVRTEK :  HALA DUBINA (kde se hraje Florbal-vedle Möbelixu) ... TERMÍN od 14 - 15.30 hod.
Bohužel jiné termíny nejsou možné předložit ani navrhnout, vzhledem k velkému množství klubů
v OV a v nich jednotlivé dílčí družstva. (ml.přípravka, st.přípravka, žáci, dorost....)
Jsme rádi, že jsme sehnali aspoň tyto... Nicméně pokud to někdo nebude stíhat přesně na 14 hod. povolujeme pozdější příchod .. (max. o 15.min.)
Proto jsme nesháněli ve školách trénink pouze na 1 hod.

3) Od každého hráče budu vybírat zatím na začátku měsíce 120,-/měs. (600,- / 5 měsíců)
na pokrytí nákladu v halách. Všechno je plánováno na počet hráčů. Pokud bude počet hráčů menší... daná částka se bude navyšovat, abychom pokryli nájem hal.

Členské příspěvky ve výši 300,- se platí vždy každý měsíc na sekretariátu FKSB nebo platební příkaz nezávisle na platbě haly.

4) Nutně hráčům koupit kvalitní halovou (sálovou) obuv. Vzhledem k technické přípravě a ovládání míče - neměly by klouzat na povrchu haly, potom se může hráč zranit.

5) Budou plánované turnaje, kterých bychom se rádi zúčastnili. Jeden turnaj se bude konat dne 3.12.2017 v Ostravě Porubě, bývalé Hornické učiliště.

Takže žádám všechny rodiče hráčů, aby mi osobně nebo telefonicky sdělili, kdo bude chodit trénovat a kam ... termín do konce příštího týdne.

Děkuji Trenéři