Plán mladší přípravky na období 25.9. - 29.9.2017

logo zapas1

26.9. Úterý: zápas Stará Bělá U9 - Rychvald v 16:30h

27.9. Středa: trénink 15:30 - 17:00h

Nominace na úterní zápas (sraz účastníků bude v 15:40 hod. na hřišti ve Staré Bělé):
Hudeček Tonda
Slezák Vašek
Mikulenka Ondřej
Smolka Petr
Sýkora Jakub
Hamar Sebastian
Šputa Dominik
Kocourek Honza

Žádám všechny rodiče hráčů o potvrzení SMS (osobně), zda se daných zápasů zúčastní. Potvrzení zaslat z dostatečných předstihem.
Na zápasy vzít nutně : pití, míč, kopačky, chrániče (dres dostane před zápasem). Při chladném počasí (popř.déšť...) vzít hráčům zateplené oblečení popř. šusť.bundu.

POZOR ZMĚNA :
Vzhledem k tomu, že je dne 28.9. státní svátek a ještě je Václava :o)), tak se čtvrteční trénink přesune na středu 27.9. od 15.30 hod.
Po středečním tréninku  v 17.00 bude schůzka s rodiči. Dostavte se všichni bude projednáno : harmonogram tréninků v zimním období, placení příspěvků v tělocvičnách, diskuze...

Další informace:
Pokud se bude konat zápas v termínu tréninků - trénink se nekoná! Další zápas je dne 5.10. a jedeme do Šenova... další info příští týden.

Trenér Mikulenka