FC Vratimov : FKSB U11 "B" 18:7 (9:4) a soustředění v Rožnově pod Radhoštěm

st._prip_IMG_20190407_092819.jpg

U11: FC Vratimov vs FK Stará Bělá „B“

První jarní mistrovský zápas se konal na apríla na umělé trávě ve Vratimově a bohužel i předvedená hra tomu odpovídala. Bohužel jsme si vstřelili v podstatě některé branky sami a to buď chybnou rozehrávkou či chybným zpracováním apod.

Přesto musím pochválit našeho Johnyho, který ať jeden z nejmenších se snažil s o hlavu větším sokem statečně bojovat, přidal k tomu i svou dobrou techniku a podpořil tak našeho stálého tahouna Vojtu a nově příchozího Matyho. Obranu doplňoval svou rychlostí Kuba, a přestože je jeden z nejmladších vše bere poctivě a se zaujetím. Bohužel náš Budha, jak byl přejmenován správcem areálu v Rožnově, neměl dostatečné zaujetí pro hru, ale doufám, že se to v tomto týdnu zlepší. Střelec Arny pracuje pouze směrem k soupeřově brance a pouze, že hraje na postu obránce má vynikající záblesky.

Sestava: Běla – Michálek, Sedláček, Ondrejček, Hoang, Müller – Parma, Orlík, Berka, Mainuš.

Konečný stav: 18:7 (poločas 9:4).

Další zápas je na domácí půdě ve středu dne 10. dubna od 16:30 hod. s MFK Vítkovice „B“. Rodiče přijďte podpořit své děti.

Těšíme se

Trenéři Sedlář a Sviták

Fotbalové soustředění v Rožnově pod Radhoštěm 3.4. – 7.4.2019

Děkuji všem svým svěřencům za kladný přístup po dobu celého soustředění, kde jsme poznali nejen sílu soupeře, ale i své charaktery, své silné a slabší stránky, a rovněž jsme podpořili vzájemnou komunikaci nejen na hřišti, ale i při výšlapu v nevlídném počasí na Pustevny a ve volnočasových aktivitách (ping pong, bazén, vycházka).

Myslím, že tréninkový plán soustředění jsme beze zbytku využili a naplnili a budu se těšit někdy příště. Chválím všechny dobrovolníky při večerním běhu s čelovkou a účasti všech na ranní rozcvičce. Naplánované tréninkové jednotky jsme překonali, jelikož objem a herní praxe se ukázala v plné nahotě na nedělní únavě při příjezdu rodičů. Těm samozřejmě patří poděkování, jak za přívoz a odvoz, ale i za výpomoc po dobu soustředění.

Účastníci: Běla, Hoang, Mainuš, Michálek, Müller, Orlík, Sedláček, Zedník

FKSB_st.pri_IMG_20190406_103957.jpg