Tělovýchovný spolek Lokomotiva Petrovice vs FK Stará Bělá - 3:1 (1:0)

logo_zapas1.jpg

Tělovýchovný spolek Lokomotiva Petrovice – FK Stará Bělá 3:1 (1:0).

Branky: 39. a 70. Hoffmann, 85. Hanusek (pen.) - 74. Jurásek, 90 diváků.

Sestava: Kuča – Pilch, Tomek, (K) Rusinko (32. Jurásek), Petrík, Kožík, Richtár (44. Šťástka), Vidiševský, Dziža (85. Hradil), Pešek, Malík.

Nehrající náhradník Rylko.

Dušan Kohút (trenér Petrovic): „S výsledkem jsem spokojený, ale s výkonem už moc ne. Úroveň zápasu příliš dobrá nebyla, hlavně v prvním poločase jsme se hodně hledali. Tři body byly víceméně povinnost.“

Miroslav Salač: „Do Petrovic jsem jel s hrůzou, protože jsme byli oslabení. Dokonce jsem dorostu musel říct, aby mi šetřili dva hráče. Po zápase jsem ale klukům poděkoval. Hráli dobře, nebáli se. Ano, měli i štěstí, Pepa Hoffmann měl kromě dvou gólů další šance, potíže nám dělal i Hanusek. Neudělali jsme ale ostudu.“

Zveme rovněž fanoušky na další domácí sobotní zápas, který začíná v 16:00 hod. Hostující družstvo je FK Český Těšín.